Koronatime, czas rozwoju

Cześć Wam,

Ostatnie tygodnie nie należą do najłatwiejszych, każdy z nas odczuwa ten okres pandemii bardziej lub mniej. Wszystkim doskwierają wszechobecne ograniczenia. My mamy to szczęście, że nasze życie zawodowe nie ucierpiało. Dzięki czemu nasze plany zostają tylko przesunięte w czasie.

To, że ostatnio jesteśmy mniej aktywni na blogu wcale nie oznacza, że się obijamy. W końcu nie ma nic gorszego niż zmarnowany czas. Poświęcamy ten czas na planowanie następnych wypraw i dopracowanie tych, które musieliśmy przełożyć. Wbrew pozorom samo planowanie podróży jest dość pracochłonne, ale niezwykle przyjemne, a dobry plan to połowa udanej wycieczki. Jeśli jesteście ciekawi jak szybko i skutecznie zaplanować wycieczkę dajcie znać.

Gdy nie planujemy to nabywamy nowe umiejętności, bo w końcu przymusowa izolacja wcale nie musi być czasem straconym.

Zabrałem się trochę bardziej poważnie za filmowanie. Nadal przede mną sporo wiedzy do zdobycia, ale mam nadzieję, że filmiki się spodobają i wybaczycie błędy wieku dziecięcego. Zapraszam do subskrypcji kanału na YouTube. Teraz do każdego wpisu będziemy starali się dodawać oprócz fotorelacji również film.

Karolina natomiast na ostro zabrała się za doskonalenie języka angielskiego i muszę przyznać, że już widać tego efekty.

Jak zapewne zauważyliście ruszyła również strona naszego bloga na Facebooku – zachęcam do polubienia. Postanowiłem rozdzielić stronę Okiem Ciekawskiego Dżentelmena od naszego bloga ponieważ wprowadzało to mały nieład. OCD to strona przedstawiająca moją perspektywę świata, która niestety została trochę zaniedbana* na rzecz instagrama (*strona nie perspektywa)

Początki są trudne, wiele musimy się nauczyć, ale robimy to z przyjemnością, ponieważ chcemy się z wami dzielić światem by rozpalić w was żądzę przygód i zachęcić do własnych podróży. Bo to co się zobaczy i przeżyje jest tylko nasze i nikt nam tego nie odbierze.

Trzymajcie się i udanej majówki, mimo wszystko.

36.6 Enjoy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarz do “Koronatime, czas rozwoju”