Podróżnicze podsumowanie 2020 roku

Koniec roku wyzwala w nas chęć podsumowań. Do tego dochodzą zazwyczaj jeszcze postanowienia noworoczne, które wchodzą w życie 1 stycznia a idą w zapomnienie już 2 (no może w porywach 5 stycznia). Z postanowień noworocznych już się wyleczyliśmy, ale podsumowanie z wielką chęcią zrobimy.

Każdy wie jaki rok 2020 był – inny, dziwny, specyficzny. Nad tym nie będę się rozwodzić. Jeśli chodzi o podróże i odkrywanie nowych miejsc ten rok na pewno nie był łatwy. Sami zdecydowaliśmy się w tym roku skupić na Polsce. Nic odkrywczego w sumie. Stwierdzenie do którego doszliśmy – Polska jest piękna i niedoceniana przez rodaków – też nie jest niczym odkrywczym, mimo to nadal jest to prawda. Nie mówię, że teraz każdy ma rzucić podróże zagraniczne w kąt i skupić się tylko na naszym kraju – oczywiście, że nie! Każdy ma wybór i sam decyduje gdzie jedzie. Nam jednak Polska tak się spodobała, że dalej będziemy ją eksplorować.

Pracujemy na etacie stąd każdy wolny weekend (a nie mamy ich niestety dużo) staramy się wykorzystać jak najlepiej. W tym roku tak naprawdę zaczęliśmy spisywać nasze wyprawy na blogu, stworzyliśmy nasz fanpage, kanał na youtube i działający najprężniej Instagram. Bardzo dziękujemy każdej osobie, która jest z nami od początku i do nas dołącza. Ktoś może powiedzieć, że w rok liczby te nie są imponujące. Dla nas są! Zwłaszcza jak spływają do nas informacje, że to co robimy się podoba. Że ktoś skorzystał z naszego wpisu i wybrał się na wycieczkę jak my. Po takich wiadomościach dostajemy kopa do działania i się rozwijamy. Będzie tylko lepiej!

A więc w 2020 roku

krzyztopor
Krzyżtopór
gora zamkowa starogrod
Starogród
wiatrak kozlak bierzglowo
Bierzgłowo niedaleko Bydgoszczy!
pulawy sybila
Pierwsze muzeum w Polsce!
organy mysliborskie
Organy Myśliborskie
most toma cruisa
Most “Toma Cruisa”
zamek golubski
Zamek Golubski
mauzoleum karla lachmana
Mauzoleum Karla Lachmana
purpurowe jeziorko
Purpurowe Jeziorko
zamek czocha
Zamek Czocha od strony wody
koniec szlaku sniezka
Koniec szlaku na Śnieżce

Myślę, że rok był intensywny. Życzymy oby kolejny wyglądał jeszcze lepiej zarówno nam samym jak i Wam. A teraz Wy się przyznajcie, co zwiedziliście w tym roku i wywarło na Was ogromne wrażenie? Z chęcią poczytamy i wpiszemy miejscówki na naszą chciej listę!

Trzymajcie się i Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Karolina i Adrian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *